Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
 

Kategorie

Prohlédnuté produkty

OMNICOLOR - 10 ks

DS2618

Capsicum baccatum, 20.000 - 30.000 SHU

Skladem

34,35 Kč

Přidat do seznamu přání

Každý plod této odrůdy přechází v průběhu svého vývoje z barvy fialově bílé do bílé, pak oranžové až červené. Díky tomu je rostlina vysoce dekorativní a stále se měnící. Středně pálivá odrůda se štíhlými, špičatými plody. Rostlina dorůstá ve skleníku až 150 cm a potřebuje dostatečný prostor. V samozavlažovacím truhlíku, kde mají kořeny méně prostoru, je ale nižší a kompaktní. Plody mají středně silnou stěnu, jsou výborné na sušení, přímé zpracování i konzervaci. Na rostlině výrůstají vzpřímeně, v průběhu vývoje ale převisají.

Vysévejte v únoru až březnu při teplotách kolem 25 oC, vysazujte po druhé polovině května, až přejde nebezpečí posledních jarních mrazíků. Vyberte plně osluněné stanoviště. Zalévejte podmokem, jednou týdně, větší dávkou vody. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: