Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
 

Kategorie

Prohlédnuté produkty

MEATBALL F1 - 10 ks

DS1955

Nedostupné

34,35 Kč

Přidat do seznamu přání

Baklažán s kyjovitými plody s tmavě fialovou slupkou a krémově bílou dužinou. Vyniká výraznou chutí i vůní, která při pečení a  dušení připomíná chuť  a aroma masa. Odrůda se vyznačuje dobrou násadou plodů.

Nároky jsou srovnatelné s jinými odrůdami baklažánů. Ještě před nedávnem jim u nás bylo zima, dnes se již dají pěstovat i na venkovních záhonech, pokud vyberete záhřevnou lokalitu chráněnou před ochlazujícími větry. Odrůda je ale vhodná i pro pěstování v krytých prostorech skleníků nebo fóliových krytů. 

Vysévejte počátkem března, vysazujte v polovině května, po „zmrzlých“. Rostlina je náročná na výživu a positivně reaguje na doplňkovou závlahu v suchých obdobích. Nepodceňujte ochranu před mandelinkou bramborovou i sviluškami, oba škůdci dovedou lilky zdecimovat pokud proti nim nezasáhnete. 

 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: