Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.
 

Kategorie

Prohlédnuté produkty

BIG MAMA F1 - 10 ks

DSS3212

Velké masité plody výborné chuti

Skladem

48,61 Kč

Přidat do seznamu přání

Tyčkové rajče s velkými, masitými plody výtečné chuti. Výborné na přímý konzum i na zpracování - na kečupy nebo omáčky. Plody dorůstají hmotnosti až 250 g, jsou rovnoměrně vybarvené, bez žlutého límce u stopky plodu. Rajčata potřebují vyrovnaný vláhový režim, případně opakované ošetření vápenatým hnojivem "na list", pro předcházení černání špiček plodů.

Většina masitých oválných rajčat má keříčkovitý charakter růstu, co je pro zahrádkáře nevýhodou - jsou více napadány plísní. BIG MAMA je jedním z mála s tímto typem plodu a s indeterminantním růstem. Plody ale nejsou určeny jenom na zpracování, jsou perfektní i začerstva, nakrájené na talíři a pokapané olivovým olejem. Pro ty, kto preferujete masitá rajčata s menším obsahem šťávy. Perfektní na sušení.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: